5 makinat më të përdorura nga grupet mafioze(video)

5 makinat më të përdorura nga grupet mafioze(video)

234
SHPËRNDAJE

Grupet kriminale dhe ato mafioze zakonisht kanë të ardhura të shumta dhe për këtë arsye edhe makinat që i përdorin i zgjedhin.
Normalisht markat janë më të mirat në tregun, por zgjidhen modelet.
Makina si ‘Benz’, ‘Audi’ apo modelet amerikane janë më të zgjedhurat nga grupet mafioze.
Sigurisht këto janë të zgjedhura për shkak se janë të fuqishme, janë të sigurta dhe më të shpejta.
Më poshtë keni një video me 5 makinat që përdoren më shpesh nga mafia.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.