10 shtëpi rrezikohen nga zjarri ne Manat te Lezhes

10 shtëpi rrezikohen nga zjarri ne Manat te Lezhes

47
SHPËRNDAJE

Një zjarr i madh ka rënë mbrëmjen sotme në Manati të Lezhës.Janë të paktën 10 shtëpi që rrezikohen nga flakët, të cilat janë duke u favorizuar për shkak të erës që po frynë.

Në drejtim të vendit të ngjarjes kanë shkuar forca zjarrfikëse, të policisë dhe banorët e zonës të cilët po mundohen që të shuajnë flakët.Per shkak te pasigurise ka filluar evakuimi I banoreve

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.