Të shtëna me armë zjarri,raportohet per dy persona te vrarë ne Tirane

Të shtëna me armë zjarri,raportohet per dy persona te vrarë ne Tirane

267
SHPËRNDAJE

Zona e “Mylsym Shyrit” në kryeqytet është tronditur këtë të martë pasdite, kur një burrë ka marrë armën e zjarrin dhe ka qëlluar drejt vëllait dhe kunatës.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në ambientet e një agjencie udhetimi. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes apo identiteti i autorit, ndërkohë që dyshohet se vëllai dhe partnerja e tij kanë ndërruar jetë.

Lajm në përditësim…

S'KA KOMENTE