Të shtëna me armë zjarri pranë plazhit ne Radhimë, raportohet për një...

Të shtëna me armë zjarri pranë plazhit ne Radhimë, raportohet për një të plagosur

367
SHPËRNDAJE

Të shtëna me armë zjarri në Radhimë të Vlorës dyshohet se ka te plagosur

2 autoambulanca janë nisur në drejtim të Radhimës, ndërkohë që ende nuk dihen detaje nga ngjarja e rëndë.

Sot, rreth orës 12:30, në Radhimë, në afërsi të plazhit, në rrethana ende të paqarta, dyshohet se një shtetas ende i paidentifikuar, ka qëlluar me armë zjarri.

Po kryhen verifikime nga shërbimet e Policisë, nese ka persona të dëmtuar.

Janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës për kapjen e autorit.

S'KA KOMENTE