Te shtena me arme zjarri , nje person mbetet i plagosur

Te shtena me arme zjarri , nje person mbetet i plagosur

1106
SHPËRNDAJE

Të shtëna me armë janë dëgjuar në Shkodër mbrmjen e sotme.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Mark Lula”, ku sipas raportimeve paraprake, një person ka mbetur i plagosur.Ai është identifikuar si Mikel Fusha. 

Ndërkohë më tej raportohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e quajtur “Mark Lula”. 

Sakaq, nëna e të plagosurit ka raportuar se djali dhe autori janë konfliktuar para një jave në lokalin ku ishte i punësuar. Sipas nënës së Mikelit autori, i ka thyer tavolinat e lokalit ku ai punonte. 

Po ashtu ajo shtoi se autori ditën e sotme ka shkuar në lokalin në fjalë me disa shokë. Sipas saj, policia ka pasur dijeni për ngjarjen.

S'KA KOMENTE