Te shtena me arme zjarri , nje person mbetet i plagosur ne...

Te shtena me arme zjarri , nje person mbetet i plagosur ne Vlore

874
SHPËRNDAJE

Një person i identifikiuar si Ergys Likaj, është paraqitur i plagosur me armë zjarri në spitalin e Vlorës. Paraprakisht dyshohet se personi në fjalë mund të jetë vetëlënduar.

Burimet bëjnë me dije se ai ndodhet në gjendje të stabilizuar për jetën dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore në spital.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes dhe si u vetëlëndua Likaj me një plumbë në këmbë.

Pritet ekspertiza e grupit hetimor për të hedhur më shumë dritë mbi ngjarjen.

Vlorë/Informacion paraprak i policise

Sot rreth orës 19:55, në spitalin e Vlorës, ka shkuar i plagosur dyshohet me armë zjarri në rrethana ende të paqarta, shtetasi E. L, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor në bashkëpunim me Prokurorinë po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE