Të shtëna me armë zjarri ne drejtim te nje banese

Të shtëna me armë zjarri ne drejtim te nje banese

1919
SHPËRNDAJE

Të shtëna me armë zjarri raportohet të kenë ndodhur në ByPassin e Shkodrës.

Burimet bëjnë me dije se është qëlluar drejt një banese.Paraprakisht nuk raportohet për të lënduar.Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes

Informacion paraprak i policise

Rreth orës 20:05, në lagjen “Guerrile”, afër livadheve, një shtetas ende i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, kanë ngritur pika kontrolli, si dhe vijon krehja e zonës, për të bërë të mundur kapjen e autorit.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE