Te shtena me arme zjarri ,dyshohet per grabitje

Te shtena me arme zjarri ,dyshohet per grabitje

420
SHPËRNDAJE

Të shtëna me armë janë regjistruar pak minuta më parë në Vlorë. Burime bëjnë me dije se persona të armatosur kanë grabitur një argjendari, ndërsa dyshohet për persona të lënduar.

Dëshmitarë nga vendi i ngjarjes thonë se në zonë janë dëgjuar të paktën 3 të shtëna, ndërkohë që Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për kapjen e autorëve

S'KA KOMENTE