Të shtëna me armë në një karburant, italiani plagos shqiptarin

Të shtëna me armë në një karburant, italiani plagos shqiptarin

1536
SHPËRNDAJE
Pamje nga vendngjarja
Pamje nga vendngjarja

Një ngjarje e rëndë e cila mund të kishte përfunduar me viktima, ka ndodhur dje në Itali, por që sot është bërë publike nga mediat vendase. 

Në orët e vona të natës në një lokal në Massa Lombarda, një 41-vjeçar italian ka qëlluar me armë një shqiptar, duke e lënë të plagosur. Policia e arrestoi dhe tashmë akuzohet për tentativë vrasje. 

4 2

S'KA KOMENTE