Të shtëna me armë , mbetet i vrare një person

Të shtëna me armë , mbetet i vrare një person

1383
SHPËRNDAJE

Një person i identifikuar me emrin Everest Ceka ka mbetur i vrarë pas të shtënave mbrëmjen e sotme në Elbasan. Ngjarja ndodhi në lagjen “Skënderbej” ku ka pasur një përplasje, por ende nuk dihen rrethanat.

Mësohet se viktima ndodhej në makinë i shoqëruar nga një femër, ( bashkeshortja e tij)e cila ka mbetur e plagosur dhe është transportuar në spital.

Ndërkohë viktima ndodhet ende në makinën ku u qëllua

Forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes.

S'KA KOMENTE