Te shtëna me armë, 52-vjeçarja gjendet e vdekur në banesë

Te shtëna me armë, 52-vjeçarja gjendet e vdekur në banesë

1013
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Ishull- Lezhë.

Sipas informacioneve për mediat, dyshohet se një 52-vjeçare me iniciale D. M., është vetëvrarë me armë gjahu.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 10:40 të mëngjesit të sotëm, ndërkohë që nuk dihen akoma shkaqet që e kanë çuar gruan të marrë një veprim të tillë tragjik.

Njoftimi i plotë i policisë:

Më datë 06.05.2021,rreth orës 10:40, në fshatin Ishull- Lezhë, në banesën e saj dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasja D.M.,52 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE