Te dehur ne timon,perfundojne ne pranga 2 fierak

Te dehur ne timon,perfundojne ne pranga 2 fierak

2917
SHPËRNDAJE

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor në DVP Fier, arrestuan në flagrancë shtetasit:
A. Y., 30 vjeç, banues në Varibob, Fier dhe V. Ç., 44 vjeç, banues në Fier pasi janë kapur nga shërbimet e Policisë duke drejtuar përkatësisht automjetet tip “Benz” dhe “Mitsubishi” në gjendje të dehur.
Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE