Të armatosur dhe maskuar , persona te panjohur hapën zjarr në drejtim...

Të armatosur dhe maskuar , persona te panjohur hapën zjarr në drejtim të lokalit në Novoselë

707
SHPËRNDAJE

Të tjera detaje dalin në dritë nga ngjarja në Novoselë, ku u qëllua me armë në drejtim të një lokali. Ngjarja ndodhi rreth orës 18:30, në fshatin Poro.Mesohet se persona të maskuar, ende të paidentifikuar kanë hapur zjarr ndaj lokalit në pronësi të Gjergji Nasit.

Ky i fundit kishte qenë prej kohësh në emigrim. Nga të shtënat me armë zjarri nuk ka pasur të lënduar, ndërsa policia ka nisur hetimet.

S'KA KOMENTE