Perplasje në Verri me Policinë dhe banoret ,kane kryer edhe arrestime ne polici

Përplasja e ashpër e banorëve të Verrisë së Fierit me Policinë ka vijuar edhe në mesditë. Një rrëfim i fortë vjen nga një banor,...

Mesazhi Ardit Gjebreas per vrasjen e 21 vjecares nga Fieri

Ariela Murati u vra ditën e djeshme pasi refuzoi sërish dashurinë e Aldison Belulit, por me sa duket 23 vjeçari nuk ishte përgatitur për...

Edi Rama ne videokonference per problemet e naftëtarëve të Fierit

Ka nisur videokonferenca e Kryeministrit Edi Rama me naftëtarët e Fierit dhe Ballshit lidhur me krizën që ka mbërthyer Rafinerinë e Naftës dhe kompaninë...
W3Schools

Perplasje në Verri me Policinë dhe banoret ,kane kryer edhe arrestime ne polici

Përplasja e ashpër e banorëve të Verrisë së Fierit me Policinë ka vijuar edhe në mesditë. Një rrëfim i fortë vjen nga një banor,...

Mesazhi Ardit Gjebreas per vrasjen e 21 vjecares nga Fieri

Ariela Murati u vra ditën e djeshme pasi refuzoi sërish dashurinë e Aldison Belulit, por me sa duket 23 vjeçari nuk ishte përgatitur për...

Edi Rama ne videokonference per problemet e naftëtarëve të Fierit

Ka nisur videokonferenca e Kryeministrit Edi Rama me naftëtarët e Fierit dhe Ballshit lidhur me krizën që ka mbërthyer Rafinerinë e Naftës dhe kompaninë...
W3Schools

Perplasje në Verri me Policinë dhe banoret ,kane kryer edhe arrestime ne polici

Përplasja e ashpër e banorëve të Verrisë së Fierit me Policinë ka vijuar edhe në mesditë. Një rrëfim i fortë vjen nga një banor,...

Mesazhi Ardit Gjebreas per vrasjen e 21 vjecares nga Fieri

Ariela Murati u vra ditën e djeshme pasi refuzoi sërish dashurinë e Aldison Belulit, por me sa duket 23 vjeçari nuk ishte përgatitur për...

Edi Rama ne videokonference per problemet e naftëtarëve të Fierit

Ka nisur videokonferenca e Kryeministrit Edi Rama me naftëtarët e Fierit dhe Ballshit lidhur me krizën që ka mbërthyer Rafinerinë e Naftës dhe kompaninë...
[td_block_social_counter custom_title=”STAY CONNECTED” facebook=”themeforest” twitter=”envato” youtube=”Envato” open_in_new_window=”y” border_top=”no_border_top”]

MOST POPULAR

Basha: 50 mln € taksa, të papaguara nga miqtë e Ramës...

Kryetari i Partisë Demokratike ftoi shqiptarët të bëhen pjesë e protestës më 27 janar për t’i dhënë fund qeverisjes me dy standarde, që favorizon...

LATEST REVIEWS

Basha: 50 mln € taksa, të papaguara nga miqtë e Ramës...

Kryetari i Partisë Demokratike ftoi shqiptarët të bëhen pjesë e protestës më 27 janar për t’i dhënë fund qeverisjes me dy standarde, që favorizon...

Perplasje në Verri me Policinë dhe banoret ,kane kryer edhe arrestime...

Përplasja e ashpër e banorëve të Verrisë së Fierit me Policinë ka vijuar edhe në mesditë. Një rrëfim i fortë vjen nga një banor,...
W3Schools