DON'T MISS

Humb jeten nga Covid bilbili i kenges qytetare fierake

Ka nderruar jete ne moshen 95 vjecare bilbili i kenges qytetera fierake ,Timo Lule. Ai Ishte i prekur nga...

Greqi/ 27-vjeçari shqiptar qëllohet me 5 plumba në makinën e tij

PATRA Disa të shtëna me armë zjarri në Agia Sofia në Patra, kanë shkaktuar rrëmujë dhe shqetësim në komunitetin...

538 raste të reja dhe 9 humbje jete në 24 orët...

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat antiCOVID...