Sulmohet me thikë dhe grabitet kambisti në mes të qytetit

Sulmohet me thikë dhe grabitet kambisti në mes të qytetit

975
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Memaliajt, ku një kambist është qëlluar me thikë nga një person ende i pa identifikuar.

Burime bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të qendrës së qytetit të Memaliajt, ndësa i plagosuri është shtetasi Mustafa Mustafai 70 vjeç.

I plagosuri mësohet se është dërguar me urgjencë në spital, i mbuluar nga gjaku ndërsa kanë qenë banorët ata që i kanë ardhur në ndihmë.

Ende nuk dihet shuma e marrë, ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

S'KA KOMENTE