Video/Rruga Mujo Ulqinaku “pushtohet” nga nxenesit

Video/Rruga Mujo Ulqinaku “pushtohet” nga nxenesit

451
SHPËRNDAJE

Nxenesit e shkollave 9 vjecare te Fierit kane sfiduar kete mengjes te acart Dhjetori. Rruga e sapo asfaltuar Mujo Ulqinaku eshte bere sfida mes tyre ne krosin masiv dimeror.Eshte per tu pershendetur sfida te tilla sportive pasi shpesh femijet e sotem mbizoteron plogeshtia dhe lojrat ne internet

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.