VIDEO/Rrihet për vdekje ish-kampioni i peshave të rënda.

VIDEO/Rrihet për vdekje ish-kampioni i peshave të rënda.

158
SHPËRNDAJE

Andrei Draçev, kampion botëror dhe evropian në peshëngritje, u vra dje në qytetin e Khabarovsk në Rusi.Siç shkruajnë mediat ruse, atleti ishte në një kafene lokale ku nisi grindjen me një klient tjetër. Por në një moment, konflikti degjeneroi në betejë, dhe Draçev mori goditje vdekjeprurëse në kokë.Në fund të korrikut, një tjetër kampion evropian, Yury Vlasko, u vra në luftë.http://dai.ly/x5xklrj

http://dai.ly/x5xklrj

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.