Tronditet Fiorentina, mbrojtësi dhe kapiteni i skuadrës gjendet i vdekur në hotel

Tronditet Fiorentina, mbrojtësi dhe kapiteni i skuadrës gjendet i vdekur në hotel

41
SHPËRNDAJE

Një ngjarje shumë e rëndë ka tronditur sot klubin e Fiorentinës. Mbrojtësi Davide Astori dhe njëkohësisht edhe kapiteni i skuadrës ka ndërruar jetë në hotelin ku po qëndronte në Udine për sfidën e sotme.

Në shenjë respekti ndaj lojtarit ndeshja e programuar për në orën 3 është shtyrë. Mendohet se shkak është një atak kardiak, por klubi i Fiorentinës ende nuk eka konfirmuar.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.