Të shtunën, Cristiano Ronaldo kundër Luka Modric

Të shtunën, Cristiano Ronaldo kundër Luka Modric

67
SHPËRNDAJE

Duhet edhe nje dite pritje per fansat e futbollit ne Euro 2016. Te shtunen nis nje turne tjeter, ai per 1/8 e finaleve me eliminim direkt.
Nje prej ndeshjeve interesante te kesaj faze eshte ajo mes Portugalise dhe Kroacise, ku do te vihen perballe shoket e ekipit te Real Madrid: Cristiano Ronaldo, tre here fitues i Topit te Arte, do te jete kunder kroatit Luka Modric, mesfushorit te Realit

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.