Shitje rekord të simboleve kombëtare

Shitje rekord të simboleve kombëtare

51
SHPËRNDAJE
grup tifozesh ne tirane

Pjesëmarrja për herë të parë e Shqipërisë në Kampionatin Evropian Euro 2016 ka shënuar edhe një shitje rekord të uniformave dhe fanellave  të kombëtares sonë të futbollit, si dhe të simboleve kombëtare në dyqanet e suvenireve në Tiranë dhe ne qytetet e tjera te Shqiperise.

Gjatë muajit qershor ka pasur një shitje rekord të uniformave dhe fanellave të reja të Kombëtares së Shqipërisë, si dhe simboleve kombëtare si flamujt kuq e zi, suvenire, aksesorë të ngjyrosur kuqezi apo të stampuar me shqiponjën, kapele dhe bluza”.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.