Shënohen 24 gola në dy ndeshje të Champions League

 Shënohen 24 gola në dy ndeshje të Champions League

54
SHPËRNDAJE

Kjo fazë e Champinons League mund të konsiderohet vërtetë si faza më e çmendur e futbollit botëror.
Një ditë më parë Bayern Munchen mposhte Arsenalin 1-5, ndërsa sot Barça mund PSG-në 6-1, janë vetëm 2 ndeshje të cilat në total kanë prodhuar 24 gola.
Bayern-Arsenal 10-2 dhe Barcelona-PSG 7-5.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.