Real Madrid ‘Mbreti’ Botës ne renditjen e klubeve

Real Madrid ‘Mbreti’ Botës ne renditjen e klubeve

86
SHPËRNDAJE

Skuadra e Real Madridit është në pozitën e parë në ranglistën e re të FIFA-s

Madrilenët kanë kaluar Juventusin e cila ishte në të parin për muajin e kaluar. Në pesqën më të mirë hyn Monaco, Barcelona dhe Chelsea  përcjellë IndeksOnline.

Ndërsa, dy skuadrat e mëdha angleze gjenden në pozitat 17-t dhe 18-t.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.