Perplasje kosovaro-serbe mes Berishes – Vukovic, në Australi

Perplasje kosovaro-serbe mes Berishes – Vukovic, në Australi

31
SHPËRNDAJE

Sulmuesi më i mirë në histori të këtij kampionati, Besart Berisha, është kapur keq me portierin serb të Danny Vukovic, pas ndeshjes mes Melbournes dhe Sydneyt.

Edhe pse në të kaluarën kanë luajtur bashkë pikërisht te Melbourne, kosovari dhe serbi u përfshinë në një debat të nxehtë pas ndeshjes, ku u desh intervenimi i të tjerëve për të qetësuar situatën.
Ndeshja u mbyll me fitoren e Sydneyt 2:1, derisa Berisha, si rrallë herë, nuk arriti të gjejë rrjetën në këtë takim.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.