Perfundon ndeshja Shqiperi-Lihtenstein

Perfundon ndeshja Shqiperi-Lihtenstein

40
SHPËRNDAJE

Christian Panucci e nis mbarë me Kombëtaren shqiptare. Kuqezinjtë kanë marrë një fitore të pastër përballë Lihtenshtejnit në ndeshjen e vlefshme për eliminatoret e Botërorit “Rusi 2018”.

Fillimisht Roshi (54’) dhe më pas Ansia Agolli shënoi një “perlë” të vërtetë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.