Ndeshjet e kthimit caktojnë finalistët

Ndeshjet e kthimit caktojnë finalistët

59
SHPËRNDAJE

Ndeshjet e kthimit të gjysmëfinales në turneun më të madh të nivelit të klubeve të futbollit të Evropës, do të luhen nesër dhe të mërkurën. Arbitri i ndeshjes së nesërme mes Bayern Mynihut dhe Atletico Madridit do të jetë arbitri nga Turqia, Cuneyt Cakir.

Ndërsa ndeshja finale në UEFA Ligën e Kampionëve, do të luhet më 28 maj në stadiumin San Siro të Milanos.

Programi i ndeshjeve të UEFA Ligës së Kampionëve të cilat do të zhvillohen në orën 20.45 është siç vijon:

Nesër:

Bayern Mynih (Gjermani) – Atletico Madrid (Spanjë) (0-1)

4 maj:

Real Madrid (Spanjë) – Manchester City (Angli) (0-0)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.