NBA: Rezultatet e ndeshjeve gjysmëfinale

NBA: Rezultatet e ndeshjeve gjysmëfinale

56
SHPËRNDAJE

Rezultatet e ndeshjeve gjysmëfinale të play off-it të NBA-së janë:

Në Toronto, Toronto mund Miami 96 – 92 (pas shtesës)

Toronto dhe Miami janë në barazim 1-1

Cleveland – Atlanta 2 – 0

San Antonio – Oklahoma City 1 – 1

Golden State – Portland 2 – 0

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.