Lazio kerkon Fatih Terim

Lazio kerkon Fatih Terim

38
SHPËRNDAJE

Sipas informacioneve të mediave italiane, Lazio sezonin e ardhshëm në pankinën e saj dëshiron të ketë trajnerin turk Fatih Terim, i cili momentalisht udhëheq kombëtaren e vendit të tij.

Sipas informacioneve të mediave italiane, Lazio sezonin e ardhshëm në pankinën e saj dëshiron të ketë trajnerin turk Fatih Terim, i cili momentalisht udhëheq kombëtaren e vendit të tij.

Burimet e njëjta theksojnë se Terim është i gatshëm për ardhjen e tij të tretë në Itali. Paraprakisht kishte rastin që të stërviste ekipin e Fiorentinës dhe Milanit.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.