Keto jane disa nga stadiumet e Euro 2016- tes

Keto jane disa nga stadiumet e Euro 2016- tes

101
SHPËRNDAJE
Londër - Stadiumi Wembley Finalja në Londër! Me 90.000 vende stadiumi i rikonstruktuar Wembley ishte më i madhi ndër stadiumet konkurruese. Edhe nëse rrezatimi prej historisë së "Old Wembley" e ka humbur paksa shkëlqimin, ai megjithatë mbetet një stadium impozant. Tifozët angelzë në "stadiumin e tyre" do të ndjekin dy ndeshjet e gjysmëfinales dhe finalen e EURO 2020. Nëse Anglia do të jetë pjesë e këtyre ndeshjeve...?

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.