Juventusi ne panik, mbetet ne Portugali pas nje difekti teknik te avionit 

Juventusi ne panik, mbetet ne Portugali pas nje difekti teknik te avionit 

43
SHPËRNDAJE

Juventusi ka mbetur në Portugali. Pas fitores 2-0 kundër Portos për Champions League, skuadra e Juventusit është përfshirë nga paniku pasi është raportuar për probleme teknike në avionin me të cilin do të udhëtonte drejt Torinos


Sipas lajmeve të fundit nga mediat italiane skuadra e Juventusit së bashku me stafin teknik momentalisht ndodhen në hotel dhe po presin me padurim dritën jeshile të autoriteteve për të fluturuar drejt Italisë., shkruan “Tuttosport”
“Zonja e Vjetër” kërkon të udhëtojë sa më shpejt drejt Torinos pasi do të nisë përgatitjen për ndeshjen e së shtunës kundër Empolit të vlefshme për Serie A

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.