Izrael-Shqiperi 0-3, kuqezinjte festojne ne dhomat e zhveshjes

Izrael-Shqiperi 0-3, kuqezinjte festojne ne dhomat e zhveshjes

84
SHPËRNDAJE

E papërmbajtur ka qenë festa në dhomat e zhveshjes menjëherë pas ndeshjes që kuqezinjtë fituan 0-3 kundër Izraelit

Një takim që kishte brenda më shumë se rezultatin si pasojë e ndeshjes së parë të luajtur në “Elbasan Arena” ku Izraeli fitoj me të njëjtin rezultat, por që vendimet e arbitrit Aytekin ishin shumë të dyshimta.

Megjithatë, pas këtij revanshi dhe loje të bukur, ata kanë pozuar të bashkuar në dhomat e zhveshjes.


Menjëherë pas përfundimit të ndeshjes në dhomat e zhveshjes është futur edhe presidenti i federatës, Armando Duka, i cili ka mbajtur një fjalim të shkurtër duke i përgëzuar çunat për lojën e zhvilluar dhe personalitetin e treguar në fushë. Në fund të fjalimit nuk kanë munguar as duartrokitjet nga ana e futbollistëve.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.