Fieraku ,Keidi Bare bëhet protagonist në Spanjë.

Fieraku ,Keidi Bare bëhet protagonist në Spanjë.

316
SHPËRNDAJE

Keidi Bare është bërë protagonist në ndeshjen e sotme të Atletiko Madrid B. Ekipi i tij ka barazuar jashtë fushe 1-1 me Cerceda dhe Bare shënoi golin e vetëm të Atletiko në minutën e 11-të.

Goli i vlejti ekipit për të ruajtur ecurinë me 10 ndeshje pa humbje, por futbollisti shqiptar u bë protagonist dhe për keq në ketë ndeshje, pasi në minutën e 79-të u ndëshkua me karton të kuq.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.