Europa Ligë, zbulohen përballjet e 1/8-ve

Europa Ligë, zbulohen përballjet e 1/8-ve

37
SHPËRNDAJE

Ka përfunduar hedhja e shortit për fazën e 1/8 në UEFA Europa League.

Përballjet më interesante në kompeticionin e dytë më të rëndësishëm europian do të jenë: Manchester United-Rostov, Lyon-Romës, ndërsa Ajax do të luajë kundër danezëve København.

Fati i goglave ka vendosur derbin gjerman mes Schalke 04 dhe Borussia Mönchengladbach.

Ndeshjet e para të këtij raundi të dytë do të luhet më 9 mars, ndërsa ato të kthimit një javë më vonë më 16 mars.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.