Euro 2016: 11-tëshi tip i çerekfinaleve të kompeticionit

Euro 2016: 11-tëshi tip i çerekfinaleve të kompeticionit

71
SHPËRNDAJE

Sulmues francez, nje portier gjerman, nje koloni uellsiane e disa nga Portugalia dhe Italia, ky eshte 11-teshi tip i lojtareve me te mire te çerekfinaleve te Euro-2016.

Ekipi tip i çerekfinaleve eshte:

Neuer (GJER) – Chiellini (ITA), Pepe (POR), Williams (UELL) – Özil (GJER), Pogba (FRA), Ramsey (UELL), Allen (UELL), Renato Sanches (POR) – Griezmann (FRA), Giroud (FRA)

Trajner: Chris Coleman (UELL)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.