Emocionet e antaresimit ne UEFA

Emocionet e antaresimit ne UEFA

63
SHPËRNDAJE

Anëtarësimi i Kosovës në UEFA ka ngjallur emocion të madh tek të gjithë shqiptaret.

Por emocion më të madh e kanë përjetuar gazetarët të cilit kanë qenë te pranishem gjatë marrjes së këtij vendimi.

Këtë lajm e kanë publikuar të gjitha mediet ndërkombëtare duke shfaqur fotografitë e gazetarëve kosovarë të cilët janë përlotur nga ky emocion i madh.

Në fotografi shihen gazetaret Blerim Uka, Arlind Grantolli dhe Agim Binaku.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.