Dëmtimi tmerrshem i portierit, ja reagimi i Bylisit

Dëmtimi tmerrshem i portierit, ja reagimi i Bylisit

47
SHPËRNDAJE

Klubi ballshiot është solidarizuar me portierin Bledian Rizvani dhe nëpërmjet një postimi në Facebook, i uron shërim sa më të shpejtë.
 “Klubi, presidenca, stafi dhe skuadra apo dhe tifozët i urojnë shërim sa më të shpejtë Bledian Rizvanit! Të gjithë i gjendemi afër portierit tonë. Në këto momente ‘gardiani’, nën mbështetjen e plotë të presidencës është duke marrë mjekim më të specializuar në Tiranë. Respekte për Rizvanin! Forca Bledian!” – shkruhet në profilin zyrtar të Bylisit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.