Datat zyrtare te ndeshjeve per cerekfinalistet e UEFA

Datat zyrtare te ndeshjeve per cerekfinalistet e UEFA

48
SHPËRNDAJE

Pas hedhjes së shortit UEFA ka publikuar edhe datat specifike të çdo ndeshje ku dy sfidat më interesante Juventus – Barcelona dhe Bayern – Real Madrid nuk do të luhen në të njëjtën ditë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.