Bayern Munich dhe Barcelona janë favoritë për t’u kualifikuar në finale

Bayern Munich dhe Barcelona janë favoritë për t’u kualifikuar në finale

38
SHPËRNDAJE

Kompania e njohur e basteve sportive, ‘Bwin’, favorizon Barcelonën dhe Bayern Munich si dyshen e mundshme që do të kualifikohen per në finalen e Ligës së Kampionëve.

Klubi spanjoll dhe ai gjerman kanë kuota të njëjta, 1.55, për të arritur në finale. I treti renditet Real Madridi me koeficientin 4.00, PSG me 5.5, Manchester City me 6.5, Atletico Madrid me 8.0, Wolfsburg me 11.0 dhe Benfica me 41.00

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.