Bayern  ka përmbysur Benfican duke shënuar golin e dytë .

Bayern  ka përmbysur Benfican duke shënuar golin e dytë .

37
SHPËRNDAJE

Bayern Munichu e ka përmbysur Benfican duke shënuar golin e dytë në Estadio da Luz.
Javi Martinez e pranoi topin dhe e goditi në drejtim të Thomas Muller, i cili shënoi për golin e epërsisë (52’).
Ky gol padyshim se i kualifikon bavarezët në gjysmëfinale, pasi Benfica duhet të shënojë tre gola për t’u kualifikuar.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.