Barcelona thyen rekordin e penalltive

Barcelona thyen rekordin e penalltive

36
SHPËRNDAJE

Barcelona ka fituar tre penallti në pjesën e dytë në ndeshjen e te shtunes ne mbremje kundër Sportin Gijonit, të cilat u konkretizuan në gola.

Dy prej tyre i shënoi Luis Suarez dhe një tjetër Neymar.

Me këto tre penallti, Barcelona ngritët në kuotën e 19 penalltive të fituar vetëm këtë sezon në La La Liga, rekord në historine e Spanjës.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.