Apollonia për të 15-tën herë shpallet ‪Kampione e Shqipërisë

Apollonia për të 15-tën herë shpallet ‪Kampione e Shqipërisë

72
SHPËRNDAJE

Rrethi i 73-të Çiklistik Apollonia për të 15-tën herë shpallet Kampione e Shqipërisë.

Apolonia triumfon në edicionin e 73-të të Turit Çiklistik, suksesi i 15-të në këtë kompeticion. Pas ekipit tonë u rendit ekipi kombëtar i Malit të Zi dhe Tirana.

Përsa i përket renditjes individuale, i pari u rendit Sefa i Tiranës, dhe më pas dy çiklistët e Apolonisë, Banushi e Sefa.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.