Spitali i Fierit hap sot dyert, Rama publikon videon: Nis faza e...

Spitali i Fierit hap sot dyert, Rama publikon videon: Nis faza e parë në shërbim të qytetarëve

397
SHPËRNDAJE

Spitali Memorial i Fierit hap sot zyrtarisht dyert për qytetarët.

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video në “Facebook” me mesazhet e mjekëve, ndërsa thekson që nga sot nis faza e parë e shërbimit ndaj qytetarëve.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me disa nga pjesëtarët e skuadrës shqiptaro-turke në Spitalin Rajonal Memorial të Fierit, që sot hap dyert për fazën e parë në shërbim të qytetarëve, ju uroj një ditë të mbarë🙏”, shkruan Rama.

S'KA KOMENTE