Shuhet familja me 4 anëtarë, të plagosur 2 persona të tjerë ne...

Shuhet familja me 4 anëtarë, të plagosur 2 persona të tjerë ne aksidentin ne Fier-Vlore

3153
SHPËRNDAJE

Një familje e tërë është shuar pas një aksidenti të rëndë automobilistik në Vlorë. Katër anëtarë të një familje, prindërit dhe dy fëmijët kanë humbur jetën si pasojë e aksidentit që ndodhi mëngjesin e sotëm në aksin Fier-Vlorë. 

Mesohet se viktimat ishin të gjithë në mjetin tip “Toyota”,

S'KA KOMENTE