Shtrirë në tokë dhe i gjakosur, arrestohet bashkëshorti i Besa Shahinit

Shtrirë në tokë dhe i gjakosur, arrestohet bashkëshorti i Besa Shahinit

257
SHPËRNDAJE

Janë arrestuar disa aktivistë të Partisë Socialdemokrate që penguan konferencën e kryetares së Gjykatës Speciale, Ekaterina Trandafilova.

Ata kishin dalë në protestë dhe kanë penguar konferencën e kryetares së Gjykatës Speciale, pa lajmëruar më parë se do të dilnin në protestë.

Mes të arrestuarve është edhe kreu i PSD-së, Dardan Molliqajn, njëherazi edhe bashkëshorti i ish ministres së Arsimit të Shqipëri, Besa Shahini.

Në foton e mëposhtme Molliqaj shihet i gjakosur i shtrirë në tokë teksa i vendosin prangat.

Screenshot 30 2

S'KA KOMENTE