Shtepia u shkrumbua nga zjarri, bashkia Fier nis ndertimin e shtëpise se...

Shtepia u shkrumbua nga zjarri, bashkia Fier nis ndertimin e shtëpise se re të familjes Metua

757
SHPËRNDAJE

Bashkia Fier nepermjet ndermarjes se sherbimeve pu like ka nisur sot nga puna per rindertimin e shtepise se familjes Metua ne Mbrostar.Kryebashkiaku i Fierit Armando Subashi ne rrjetin social facebook ka dhene edhe lajmin per fillimin e punimeve per ndertimin e shtepise se familjes Metua ne Mbrostar qe u shkrumbua nga flaket nje dite me pare

Postimi i Armando Subashit

E nisëm punën 🚧për riparimin e banesës së familjes Metua, dëmtuar nga zjarri i djeshëm.
I shpejtë do të jetë edhe rikthimi i kësaj familjeje në banesën tërësisht të rikonstruktuar nga Ndërmarrja e Shërbime Publike të Bashkisë Fier.
Deri atëherë 👉nuk do të mungojë as vëmendja dhe as kujdesi nga ana jonë.

S'KA KOMENTE