Zjarri perfshin kodrat e Mbyetit , Fier. (Video)

Zjarri perfshin kodrat e Mbyetit , Fier. (Video)

406
SHPËRNDAJE

Flaket e nje zjarri kane perfshire kete mbremje  kodrat e Mbyetit ne Fier. Flaket e zjarrit jan diktuar nga banoret si dhe drejtues te automjeteve te cilet kane lajmeruar menjeher punonjesit zjarrfiks. Mendohet se zjarri eshte shkaktuar nga ndonje cigare e rastesishme sepse kodrat ndodhen prane rruges Fier – Patos. Shtellunga te medha tymi jane shkaktuar si pasoje e zjarrit te cilat kane jane bere shkak per pengimin e qarkullimit ne rrugen afer zones se zjarrit. Punonjesit zjarrefikes kane luftuar per disa ore  per shuarjen e flakeve

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.