Zjarri ne Rrerez ,reagon kreytarja e Bashkise  Patos.

Zjarri ne Rrerez ,reagon kreytarja e Bashkise  Patos.

173
SHPËRNDAJE

Kryetarja e Bashkise Patos Rajmonda Balili ka shprehur nje deshperim per zjarrin ne Rrerez Patos pasi demet qe jane shkaktuar nga ky zjarr jane te konsiderueshme.Zjarri ne fjale dogji mbi 20 mije rrenje ullinj.Balili ka shpjeguar se ka nisur komisioni verifikimin e demeve per cdo parcel dhe fermer ndersa do ti dergohet i gjithe materiali  Drejtorise se Pergjithshme te Emergjencave Civile ​per te pare mundesine e demshperblimeve​

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.