Zjarri djeg 138 rrenje ullinj ne LEVAN,FIER

Zjarri djeg 138 rrenje ullinj ne LEVAN,FIER

178
SHPËRNDAJE

Ne 24 oret e fundit ne QARKUN FIERNë Levan, Fier, ka rënë zjarr në një sipërfaqe me shkurre dhe ullishte. Zjarrfikëset kanë shuar menjëherë në vendngjarje dhe kanë shuar zjarrin. Si pasojë e zjarrit u dogj një sipërfaqe rreth 8 dynym me shkurre dhe 138 rrënjë ullinj.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.