Zjarr i fuqishem ne Corrush, Mallakaster

Zjarr i fuqishem ne Corrush, Mallakaster

178
SHPËRNDAJE

Një zjarri i fuqishëm ka përfshirë pasditen e sotme fshatin Corrush në Mallakastër. Banorë të fshatit kane thene se zjarri është i përmasave të mëdha dhe rrezikohen edhe banesat.

Deri tani flakët kanë përfshirë një sipërfaqe me ullishte.

Nuk dihen arsyet e rënies së zjarrit, ndërsa janë njoftuar edhe zjarrfikëset për vënëin në kontroll të zjarrit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.