Vlora ne fundjave, “cmenduri ne trafik”

Vlora ne fundjave, “cmenduri ne trafik”

861
SHPËRNDAJE

Kete te Diel Vlora ka pasur mijra vizitore qe frekuentojne plazhin dhe bregdetin  por edhe te mijra te tjere qe ne keto temperatura te larta te fund qershorit i drejtohen parkut natyror te Llogaras apo rivieres Joniane. Nje trafik i tmershem ka nisur prej ores 18 00 te kesaj te diele duke vazhduar edhe ne oret e vona te mbremjes. Per ty kthyer nga Llogaraja ne Vlore duheshin 3 ore per shkak te trafikut ndersa ne nje levizje ne dite te zakonshme vetem 30 minuta.

Punimet e paperfunduara ne Lungomare dhe nje rruge e ngushte ka shkaktuar kete trafik. Foto dhe video tregojn se trafiku ka nisur me dite dhe vazhdon edhe gjate oreve te mbremjes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.